Metody dostaw

DOSTAWY I FORMY PŁATNOŚCI W NASZYM SKLEPIE

DOSTAWY PRODUKTÓW

 1. Wysyłka Produktów fizycznych nastąpi w terminie od 1 do 14 dni roboczych od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.
 2. Wysyłka Produktów elektronicznych nastąpi do 2 dni roboczych od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.
 3. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy:
  • Przesyłka pocztowa 
  • Paczkomaty
  • Przesyłka kurierska
  • Odbiór osobisty -  zapraszamy do naszej siedziby w dni powszednie w godz. 9.00-15.00. Informacja o Twojej wizycie pod numerem telefonu 22 21 31 880 pozwoli mam wcześniej przygotować zamówienie i fakturę VAT abyś nie tracił swojego czasu.
 4. Przesyłka elektroniczna – Produkty elektroniczne
 5. Dostawy realizowane są na terenie Polski oraz do krajów z rozwijanej listy udostępnionej na etapie wpisywania adresu wysyłki. 
 6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod wskazany w Formularzu Zamówienia adres wysyłki lub adres e-mail.
 7. W przypadku Produktów elektronicznych np. kursów online czy e-booków wysyłka Produktu do pobrania lub dostęp do danego kursu online czy webinaru następuje zazwyczaj niezwłocznie po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności, chyba że inaczej zaznaczono w opisie danego Produktu elektronicznego (szczególnie w przypadku przedsprzedaży danego Produktu). Dostęp może też być udzielany cyklicznie, zgodnie z programem kursu i terminami wskazanymi w opisie kursu czy innego Produktu elektronicznego. Dostawa zamówionych Produktów elektronicznych odbywa się nieodpłatnie, w ramach usługi utrzymania Konta Klienta.
 8. Dostawy Produktów fizycznych odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku.
 9. Koszty dostaw Produktów fizycznych podane są w momencie składania Zamówienia i przeliczania koszyka. Klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem Zamówienia. 
 10. Ceny Produktów fizycznych nie zawierają cen dostawy, które doliczane są zgodnie z aktualnym cennikiem Sklepu.
 11. W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty czas wysyłki Produktu liczy się od dnia uznania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy. 
 12. Jeżeli przy zakupie Klient wybiera płatność w formie przedpłaty to zobowiązuje się do niezwłocznej wpłaty środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. W razie braku wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy w terminie 3 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia w Sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy), Zamówienie ulega anulowaniu. 
 13. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem – czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu otrzymania od Sprzedawcy wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie Zamówienia. 
 14. Przyjmuje się, że dzień zapłaty, to dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
 15. Aktualny cennik dostaw:

Sposób dostawy

Przedpłata (przelew lub płatność online)   Pobranie    

Czas dostarczenia

Firma kurierska 

od 0 do 22,00 brutto 6,00 brutto

1-2 dni robocze

InPost Paczkomat 

od 0 do 22,00 brutto  6,00 brutto

3-4 dni robocze

Poczta Polska od 0 do 22,00 brutto 6,00 brutto

3-7 dni robocze

 

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

 1. Ceny Produktów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki wymagane przez obowiązujące przepisy prawne (w tym podatek VAT).
 2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Produkty:
  • przelewem bankowym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy. W tym celu proszę skontaktować się ze Sprzedawcą na dane kontaktowe podane w Regulaminie;
  • przelewem elektronicznym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy 
  • za pośrednictwem systemu Przelewy24/tpay 
  • za pobraniem - płatne przy odbiorze Produktu. Produkt zostanie wydany po otrzymaniu płatności przy odbiorze;
  • płatność przy odbiorze – płatne w siedzibie sklepu – płatność tylko dla firm
 3. Do każdego Zamówienia wystawiana jest faktura (imienna lub na firmę, jeśli zostały podane dane firmy) w wersji elektronicznej, która zostaje przesłana do Klienta automatycznie, na co Klient niniejszym wyraża zgodę.