kliknij na kod artykułu w tabeli aby zobaczyć więcej informacji 

 

Reklamacje i zwroty

Zwroty towaru

Sklep FrezyDoDrewna.pl jest skierowany dl osób zgodnie z regulaminem punkt 1.1 i nie prowadzi sprzedaży dla konsumentów; zwroty zamówionego towaru są możliwe tylko po akceptacji obsługi sklepu dlatego skontaktuj się z nami telefonicznie 22 21 31 880 lub pisemnie w celu ustalenia szczegółów zwrotu i przesyłki. 

Jeśli chcesz zwrócić zakupiony wyślij go na nasz adres  u (koszty przesyłki są po stronie kupującego) lub jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z obsługą naszego sklepu (kontakt do sklepu), która udzieli Ci pomocy. Sklep nie płaci za wysyłki za pobraniem i wysłane na nasz koszt bez uzgodnienia z obsługą sklepu. Zwrotu kwoty zamówienia pomniejszone o koszty przesyłki nastąpi na konto bankowe wskazane przez zwracającego po otrzymaniu zwracanego towaru w przeciągu 7 dni roboczych. Towar musi być nieużywany i w oryginalnym opakowaniu. Na ewentualny zwrot masz 14 dni.

Jeśli towar nie jest zgodny z zamówieniem lub wadliwy przesyłka zwrotna realizowana jest na nasz koszt - obsługa FrezyDoDrewna.pl poinformuje Cię jak należy dokonać zwrotu - za taką wysyłkę my płacimy. Sklep nie płaci za wysyłki za pobraniem i wysłane na nasz koszt bez uzgodnienia z obsługą sklepu. Po otrzymaniu przesyłki towar zostanie wymieniony na prawidłowy lub wolny od wad lub zostanie dokonany zwrot całej kwoty zamówienia na konto bankowe wskazane przez zwracającego po otrzymaniu zwracanego towaru w przeciągu 7 dni roboczych.

Towar wyprodukowany według Twojej specyfikacji czyli na zamówienie nie podlega zwrotowi ani wymianie tylko warunkom gwarancji.

Reklamacje przyjmowane są na piśmie z opisem reklamowanego towaru i numerem faktury lub paragonu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
FrezyDoDrewna.pl