kliknij na kod artykułu w tabeli aby zobaczyć więcej informacji 

 

Frezy METAL WORLD - przemysł

Frezy METAL WORLD – przemysł

Produkcja narzędzi w firmie METAL WORLD została rozpoczęta w 1976 roku. Od początku działalności firma skupiła się na produkcji narzędzi do obróbki drewna i płyty wiórowej dla fabryk mebli i dużych producentów wyrobów z drewna (parkiety, produkcja sklejki, płyty wiórowej itp.)

Jeśli Twój zakład potrzebuje profesjonalnych frezów trzpieniowych o doskonałych parametrach pracy takich jak: żywotność, niezawodność, powtarzalność parametrów to tutaj je znajdziesz.

Przy użyciu maszyn do obróbki drewna wyposażonych we frezy do gniazd, pod zamki do drzwi lub frezy do rzeźbienia wykonasz skomplikowane procesy produkcyjne w dużych seriach. Frezy spiralne VHM wykonane z najwyższej jakości surowców zagwarantują wzrost wydajności i jakości na maszynach numerycznych CNC do obróbki drewna.

W przypadku gdy standardowe narzędzia do drewna nie do końca są dostosowane do Twojej maszyny firma Metal World wykona idealnie dopasowane frezy do Twoich potrzeb dostosowując je do parku maszynowego i warunków produkcji.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
FrezyDoDrewna.pl