Zadzwoń:  22 21 31 880    pon.-pt. w godz. 8.30-15.30

kliknij na kod artykułu w tabeli aby zobaczyć więcej informacji 

 

Frezy z chwytem Ø6mm/Ø8mm linia ekonomiczna

Frezy KLEIN – frezy "hobby" z chwytem 6mm i 8mm

Ta seria frezów trzpieniowych firmy KLEIN od frezów z działu: Frezy KLEIN z chwytem o średnicy 6mm i 8mm różnią się jedynie ilością węglika. W porównaniu do serii profesjonalnej płytka ostrza jest mniejszej wysokości i można ją ostrzyć mniejszą ilość razy. Jakość węglika jest identyczna jak w wersji profesjonalnej. Dzięki temu zabiegowi producent obniżył cenę narzędzi zachowując ich żywotność i jakość.

Frezy te nadają się idealnie dla wszystkich, którzy okazyjnie ich potrzebują jak również dla stolarzy do "jednego" zlecenia. Zastosowanie we wszystkich frezarkach ręcznych jak również do frezarek górnowrzecionowych i maszyn numerycznych CNC do drewna. Wykonanie ostrzy narzędzi z węglika spiekanego HM i VHM sprawiają, że narzędzia te są odpowiednie do obróbki drewna litego, płyty wiórowej, MDF i innych materiałów drewnopochodnych.

W porównania do serii profesjonalnej wybór jest trochę mniejszy i ograniczony do najbardziej popularnych kształtów i wymiarów.

Zobacz również większy wybór frezów trzpieniowych firmy KLEIN w dziale:

Dodatkowe akcesoria do frezów: trzpienie, tulejki redukcyjne, śrubki, itp. zobacz w dziale: części do frezów trzpieniowych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
FrezyDoDrewna.pl