kliknij na kod artykułu w tabeli aby zobaczyć więcej informacji 

 

Frezy z chwytem Ø6mm/Ø8mm

Frezy KLEIN – frezy trzpieniowe z chwytem 6mm i 8mm

Frezy firmy KLEIN w wersji trzpieniowej z chwytem o średnicy 6mm i 8mm są najczęściej stosowanymi w stolarstwie narzędziami do frezarek ręcznych jak również do frezarek górnowrzecionowych i maszyn numerycznych CNC do drewna. Ostrza tych frezów trzpieniowych w tym dziale wykonane są z wysokiej jakości węglika spiekanego (HM) lub jak to ma miejsce we frezach prostych z VHM jako wersja momolit. Zastosowanie takich materiałów sprawia, że narzędzia te są stosowane do obróbki drewna litego, płyty wiórowej, MDF i innych materiałów drewnopochodnych.

W tym dziale znajdziesz: frezy trzpieniowe proste do kanałów, wybrań lub wycinania; frezy trzpieniowe do fazowania krawędzi elementów; frezy trzpieniowe do grawerowania w drewnie, MDF itp.; frezy trzpieniowe do rowków typu "U" z końcówką zaokrągloną o danym promieniu; frezy trzpieniowe do łączników HOFFMANfrezy trzpieniowe do połączeń stolarskich; frezy trzpieniowe profilowe do zdobień; frezy piłkowe do nutów; frezy trzpieniowe do uszczelekfrezy trzpieniowe do frontów meblowych i ramek.

Jeśli potrzebujesz innych kształtów lub większych narzędzi sprawdź w dziale z frezami trzpieniowymi z chwytem 10mm i 12mm. Gdzie znajdziesz frezy o większych średnicach i większej części roboczej.

Dodatkowe akcesoria do frezów: trzpienie, tulejki redukcyjne, śrubki, itp. zobacz w dziale: części do frezów trzpieniowych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
FrezyDoDrewna.pl