kliknij na kod artykułu w tabeli aby zobaczyć więcej informacji 

 

Wiertła do drewna

Wiertła dla przemysłu drzewnego i stolarstwa

W naszym asortymencie posiadamy najwyższej jakości wiertła do drewna i płyty wiórowej, które cechuje niezawodność i trwałość. Oferujemy wyłącznie narzędzia wyprodukowane w oparciu o najnowsze technologie i najbardziej rygorystyczne standardy, wykonane z najlepszych materiałów, gdyż naszym priorytetem jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Znajdziecie u nas wiertła przelotowe, wiertła nieprzelotowe, wiertła puszkowe (do wiertarek wielowrzecionowych i linii wiertarskich) i wiele innych - wybór jest bardzo szeroki. Oprócz wyżej wymienionych, prezentujemy również wiertła pełnowęglikowe (tzw. monolity), wiertła z końcówką widiową HM, z końcówką wolframową VHM oraz ze stali szybkoschnącej HSS.

Na zamówienie wykonujemy wiertła o nietypowych wymiarach (niestandardowa długość lub/i średnica). Jako, że posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu wierteł dwustopniowych oraz wielostopniowych, do wiertarek wielowrzecionowych i specjalistycznych, do produkcji wieloseryjnej, nie stanowi to dla nas żadnego kłopotu. Nasze wiertła rekomendujemy zwłaszcza do użycia w obrabiarkach przemysłowych i centrach CNC, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły być stosowane w zakładach stolarskich.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
FrezyDoDrewna.pl