kliknij na kod artykułu w tabeli aby zobaczyć więcej informacji 

 

Frezy trzpieniowe

Frezy trzpieniowe

W naszej ofercie znajdziesz frezy trzpieniowe różnego rodzaju, dostosowane do określonych prac stolarskich, począwszy od prostych czynności, aż po zaawansowane wykończenia.

Zostały one podzielone na kilka odrębnych kategorii: frezy trzpieniowe proste - stanowiące niezbędne wyposażenie każdej stolarni, frezy trzpieniowe profilowe (bogata gama dostępnych profili), frezy spiralne - doskonale sprawdzające się przy wycinaniu i wykonywaniu rowków oraz frezy do połączeń- przy pomocy których można w elementach meblowych wykonywać frezowanie pod rozmaite połączenia np. klejowe proste albo kątowe. Posiadamy również dział z frezami do frontów i drzwiczek meblowych. Nadają się one zarówno do frezowania płyty MDF, jak też frontów i drzwiczek z drewna krajowego oraz egzotycznego, a także tych, do późniejszego oklejania fornirem, folią na prasach membranowych bądź lakierowania.

Oferowane przez nas frezy można stosować nie tylko w obrabiarkach przemysłowych i centrach CNC, ale także we frezarkach górnowrzecionowych oraz ręcznych elektronarzędziach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
FrezyDoDrewna.pl