kliknij na kod artykułu w tabeli aby zobaczyć więcej informacji 

 

Frezy i głowice nasadzane do drewna

Frezy i głowice nasadzane do drewna

Narzędzia te są jednymi z najczęściej używanych narzędzi do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych takich jak: drewno lite, drewno klejone, sklejka, płyta wiórowa surowa i laminowana, MDF i HDF

W tym dziale znajdziesz nasadzane frezy i głowice proste, profilowe, do rowków, z regulacją, wieloostrzowe, spiralne, zestawy profilowe do drzwi, frontów meblowych, deski podłogowej, frezy do kołków, frezy do połączeń do profili konstrukcyjnych takich jak wręgi, wczepy, oraz złącza klinowe, frezy do czopów itp.

Od wielkości serii będzie zależeć czy obróbkę wykona się w kilku kolejnych fazach prostymi frezami pojedynczymi, czy też w jednej fazie - narzędziem złożonym, lub też zestawem narzędzi skonstruowanym specjalnie do określonego zadania.

Nasadzane głowice i frezy stolarskie są najbardziej zróżnicowaną grupą narzędzi do obróbki drewna. Zróżnicowanie to wynika z różnorodnych form obróbki frezowaniem i z faktu, że frezy są stosowane w kilku grupach obrabiarek - takich jak: frezarki dolnowrzecionowe, strugarki czterostronne, czopiarki, wczepiarki, wzorcarki, okleiniarki itp.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
FrezyDoDrewna.pl