kliknij na kod artykułu w tabeli aby zobaczyć więcej informacji 

 

Frezarki górnowrzecionowe

Frezarki górnowrzecionowe firmy Triton

Elektronarzędzia jak frezarki górnowrzecionowe są podstawowymi maszynami do drewna po pilarkach tarczowych w warsztacie każdego stolarza. Uniwersalność tych maszyn sprawia, że są chętnie wykorzystywane do frezowania, przycinania, grawerowania, kopiowania, wręgowania, wykonywanie wpustów i wczepów. Można je używać jako prowadząc z "ręki" jak również zainstalować do specjalnego stołu i frezować jak na frezarce dolnowrzecionowej. 

Narzędzia do frezarek górnowrzecionowych znajdziesz w tym dziale: frezy trzpieniowe proste do kanałów, wybrań lub wycinania; frezy trzpieniowe do fazowania krawędzi elementów; frezy trzpieniowe do grawerowania w drewnie, MDF itp.; frezy trzpieniowe do rowków typu "U" z końcówką zaokrągloną o danym promieniu; frezy trzpieniowe do łączników HOFFMANfrezy trzpieniowe do połączeń stolarskich; frezy trzpieniowe profilowe do zdobień; frezy piłkowe do nutów; frezy trzpieniowe do uszczelekfrezy trzpieniowe do frontów meblowych i ramek.

Dodatkowe akcesoria do frezów: trzpienie, tulejki redukcyjne, śrubki, itp. zobacz w dziale: części do frezów trzpieniowych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pokaż pełną wersję strony